KONST / Litografier / Färglitografi 13429121
nr 1342 9121
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 26/125, daterad 1977. Motivet: 73x40 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:30:12
21/8 10:13:36
100 kr
24/8 18:21:44
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist